המוסד לביטוח לאומי ב RSS


אתר הביטוח הלאומי מאפשר לכם, הגולשים באתר, ליהנות מהאפשרות לקבל את כל התכנים החשובים לכם באופן אוטומטי ישירות למחשב האישי. באמצעות טכנולוגיית  RSS תוכלו לראות את הכותרת של המידע המתעדכן באתר, בהתאם להעדפות האישיות שלכם, מבלי לשוטט ולחפש אחר תכנים חדשים.

היכן מוצאים?

בתחתית חלק מהמסכים, מופיעה צלמית Rss המסמלת קישור לערוץ ה- RSS. באפשרותכם להקיש על הצלמית ולצפות בתוכן הערוץ. באמצעות תוכנת  RSS Reader הנכם יכולים לבצע מנוי על ערוץ זה ולקבל באופן שוטף ובחינם עדכונים.

איך זה עובד?

תוכנת  RSS Reader  צוברת את קבצי ה- RSS, מנתחת אלו תכנים חדשים נוספו באתר, ומזינה למחשב שלכם את הכותרת החדשה והקישור לאתר המוסד לביטוח לאומי בהתאם.

שלב ראשון: הורדת תוכנת RSS Reader&

יש להוריד תוכנת RSS Reader שתקרא את ערוצי התוכן שהגדרתם, ותעביר אותם מהאתרים שבחרתם אל המחשב שלכם. 

לתשומת לבך, הגרסאות האחרונות של הדפדפנים IE , FireFox ו-CHROME מאפשרות לכם לקבל את השירות בדפדפן עצמו ללא צורך בהתקנה כלשהי.

שלב שני: הגדרת ערוצי תוכן

יש להגדיר בתוכנת ה- RSS Reader את עמודי התוכן  באתר הביטוח הלאומי שמעניינים אתכם, על ידי העתקת כתובת ערוץ ה- RSS מרשימת הקישורים המצורפת בתחתית עמוד זה או מתוך עמוד התוכן עצמו (במקומות בהם מופיעה צלמית Rss)  והדבקתו בתוכנה.

שלב שלישי: צפייה במידע

התוכנה בודקת כל פרק זמן, על פי קביעתכם, אם נעשו עדכונים במדורי התוכן שבחרתם. בכל עת תוכלו לצפות בכותרות החדשות, ולבחור אם לגלוש למידע המלא באתר הביטוח הלאומי.