ברכת יו"ר ועד הגמלאים


גמלאים יקרים,
לאחר שנים רבות של עבודה במוסד לביטוח לאומי ,הגענו לשעת פרישה לגמלאות.
זוהי העת למנוחה, והעיתוי להפנות מבטינו ומעשינו אל ימים אחרים , ימים בהם אין מחויבות כלפי מעסיק ,אבל יש מחויבות לניהול זמנים ,בהם נפיק את המיטב והמרב משעות הפנאי בהן התברכנו. הזמן יוקדש לטובת בני משפחותינו וכמובן, למען עצמינו.
כדי לסייע במחויבות זו, הוקם לפני שנים רבות, ארגון הגמלאים של הביטוח הלאומי, אשר ייעודו מתן שרות בתחומים רבים לטובתנו הגמלאים.
ארגון גמלאי המוסד מנוהל על ידי חברי ועד אשר נבחרו על ידי ציבור הגמלאים, ומתנהל תוך כדי פיקוח ובקרה על פעילות תקינה של הארגון, המבוצע על ידי צוותים שהוקמו למטרה הזו .
הארגון פועל בשיתוף פעולה רב תחומי עם הקרן לגמלאי המדינה בפנסיה תקציבית, ומקיים פעילות עשירה עם קרן זו, וגם בלעדיה.
על מנת לסייע , לנו הגמלאים, להכיר את פעולות הארגון, ולאפשר נגישות גבוהה ומהירה יותר של הארגון עם הגמלאים וחזרה, הוחלט להקים דף – אתר לגמלאים.
את כל המידע תמצאו במפרט עשיר הנמצא כאן באתר המוסד לביטוח לאומי לטובת כלל הציבור הרחב, כשחלק מזערי ממנו הוסב למעננו הגמלאים של ביטוח לאומי .
היום, שמח אני לבשר לכם , כי סוף סוף הדף -אתר "עולה לאוויר" וכל אחד מאתנו יוכל לשאוב ממנו מידע , הן כללי והן פרטני, של פעילויות הארגון.
במעמד הזה ,לרגל חנוכת האתר לגמלאי המוסד, מבקש אני לשגר מילות תודה לעובדות המשרד הראשי , איריס אליאסאן , אריאלה ליאור ושותפיהם במ.ר שעסקו במלאכת הקמת האתר לרווחתינו, ולצוות חברי הועד, שייועדו לפעילות באתר והם : מירה לונקר ,כרמי קרוב ויוסי אורן .
תודה לכולכם על תרומתכם בהפעלת האתר ותיחזוקו, לטובת גמלאי המוסד .

 
בהערכה רבה
אורי אלפרין
יו"ר ועד הגמלאים של המוסד לביטוח לאומי